Оприлюднено трейлер стрічки з Жаном Рено, яку знімали в українських Карпатах


Українсько-франко-бельгійський екшн-трилер "Холодна кров", світовим дистрибутором якого є Universal, вийде в український прокат 17 жовтня

Про це повідомляє Держкіно. Об этом сообщает svitua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зйомки картини проходили в українських Карпатах (національний парк "Синевир"), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. Світовим дистрибутором стрічки є компанія Universal, на території України – MMD UA.

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.

"Сюжет фільму зачепив мене атмосферою відчуженості. Озеро, ліс навкруги – і знову самотність. Мені подобаються персонажі такого типу. Цей хлопець – найманий вбивця Генрі – такий же одинокий, яким був і Леон. Тож мене привабила насамперед самотність цього персонажа перед своєю долею. Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві! Так, під час зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Природа Карпат – просто прекрасна! Усі українці, з якими ми спілкувались під час зйомок, дуже тепло до нас ставилися, і я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проекти, адже країна та люди надзвичайно відкриті", — поділився враженнями від зйомок у стрічці Жан Рено.

Режисер і сценарист Фредерік Петіжан схвально відгукнувся про українських кінопрофесіоналів.

"Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та, незважаючи ні на що, уся команда працює дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир. Пейзажі в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози", — зазначив Петіжан.

У фільмі знялись Жан Рено, Сара Лінд, Девід Гясі, Ігор Цишкевич, Джо Андерсон.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/oprylyudneno_treyler_strichky_z_zhanom_reno_yakyy_znimaly_v_ukrayinskykh_karpatakh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя